„Ar sėkmingai įgyvendintas pokytis vis dar stebuklas?“ – pranešimas Personalo konferencijoje spalio 8 d.

Kiekvienos organizacijos tikslas yra augti bei vystytis, pasiekti ir net pranokti užsibrėžtus rezultatus. Tačiau daugelis įmonių susiduria su iššūkiais įveikiant įvairias kliūtis ir tvarkantis su rinkos pokyčiais. tarptautinių pokyčių valdymo ekspertų Prosci tyrimų duomenimis, tik 28% įmonių Lietuvoje efektyviai įgyvendina pokyčius. Kodėl šis skaičius toks stebinančiai mažas ir ar sėkmingai įgyvendintas pokytis vis dar stebuklas?

Į šį klausimą Jums spalio 8 d. atsakys „Change Partners“ partnerė, pokyčių valdymo ekspertė Lina Mieliauskienė. Anot pokyčių konsultantės, tik maža dalis Lietuvos įmonių geba įgyvendinti pokytį laikydamasi numatyto biuždeto, grafiko, krypties bei plano. Confinn Personalo konferencijos metu Lina Mieliauskienė dalinsis konkrečiomis rekomendacijomis, kaip vadovai gali užtikrinti organizacijos sėkmę ir ką daryti, kad nežinomieji nepakištų kojos sėkmingam pokyčių įgyvendinimui.

Konferencijos metu taip pat nepraleiskite progos sudalyvauti konkurse – turite galimybę gauti nemokamą prieigą prie pasaulinio pokyčių valdymo lyderio Prosci įrankio, kuris padės Jums įvertinti kiek Jūsų įmonė yra pasiruošusi valdyti pokyčius. Daugiau informacijos – spalio 8 d. Personalo konferencijoje.

Pamatykite Linos Mieliauskienės pranešimo anonsą.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn