Partnerė plėtrai

Eva Žmuidinavičiūtė

Veiklos sritys:

  • Geriausių sprendimų paieška
  • Organizacijos vystymas
  • Pokyčių vadyba 

     

    eva@changepartners.lt

    Mob. tel.: 8 699 111 79

„Į organizacijos procesus ir jos darbuotojus investicijos atsiperka, tik reikia žinoti ką nusipirkti. Konsultacijos ir mokymai nėra paprastai apibrėžiamas įrenginys su aiškiomis techninėmis specifikacijomis. Į situacijų sprendimą dažnai galime keliauti ne vienu keliu, kaip į bet kurį tikslą, tačiau kai kurie keliai yra patikimesni už kitus. Tik kartu su klientu įvertinę jo organizacijos ir darbuotojų brandą galime „nemesti kelio dėl takelio“ ir kartais su mažesnėmis investicijomis pasiekti reikiamų rezultatų.“

Eva yra profesionali konsultantė, kuri gali parodyti skirtumus tarp skirtingų konsultacinių produktų, konsultantų kompetencijų, mokymų rezultatų, projektų apimčių (laiko ir resursų prasme) ir kainų. Eva gali sudėlioti nuo ko Jums reikėtų pradėti ir kuo baigti, jei norite kokybiškų ir apčiuopiamų rezultatų.

Eva yra sertifikuota kokybės vadovė (ISO 9000), pokyčių valdymo konsultantė (Prosci, JAV), individualaus ugdymo trenerė (ICF, Lithuania), Lietuvos aukštojo mokslo programų ekspertė (ŠMPF, Lietuva).

Išsilavinimas: Vadybos ir verslo administravimo magistro laipsnis, KTU, Europos integracijos institutas

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn