Kaip pokyčiais neišgąsdinti darbuotojų

Pokyčiai – neatsiejama verslo organizacijų kasdienybė. Kaip keičiasi šiuolaikinės organizacijos ir kaip apie pokyčius kalbėti su darbuotojais? „Change partners“ partnerė, pokyčių valdymo konsultantė Lina Mieliauskienė dalinosi savo įžvalgomis Žinių radijo laidoje „Verslo pulsas“.

Pasak Linos, pokytis – tai tobulėjimas ir pokyčiai reikalingi dabar ir visada, norint nesustoti ir norint augti. „Geriau tegu būna daugiau pokyčių, juk mokomės iš klaidų ir Lietuva būtent todėl pasiekė tiek daug, nes sugeba greitai vykdyti pokyčius. Tai stiprioji Lietuvos verslo organizacijų pusė.“

Laidoje kalbama ir apie tai, kaip valdomi pokyčiai ir kodėl pokyčių valdymas tapo ne tik mokslu, bet ir savotišku menu. „Kuo geriau suvaldytas pokytis, tuo geresni įmonės rezultatai. Pokyčio valdymas – tai žongliravimas žinomaisiais ir siurprizų kontroliavimas“, – teigia „Change partners“ konsultantė.

Taip pat konsultantė Lina atkreipia dėmesį, kad prieš pradedant pokyčio projektą labai svarbu pasitikrinti kompetencijas ir patirtį, ar sėkmingi buvo ankstesni pokyčiai. O vienas pagrindinių klausimų, kalbant apie sėkmingą pokyčių įgyvendinimą, yra komunikacija. Įdomu, kaip teisingai komunikuoti apie pokyčius?

Kviečiame klausyti visą interviu:

https://www.ziniuradijas.lt/laidos/verslo-pulsas/kaip-pokyciais-neisgasdinti-darbuotoju?video=1

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn