Konferencijos vadovams

Konferencija „Pokyčių evoliucija: keiskis arba mirk“ jau gegužės 23 dieną

Jau gegužės 23 dieną, Vilniuje, „Change Partners“ organizuojamoje konferencijoje „Pokyčių evoliucija: keiskis arba mirk“ bus pristatytos naujausios pokyčių valdymo tendencijos, įrankiai, kaip juos pritaikyti ir realios istorijos, kuriomis pasidalins aukščiausio lygio vadovai.

Kai keiti variklį važiuojančiai mašinai“ – taip skambės „Maxima LT“ generalinės direktorės Kristinos Meidės pranešimas.

Draudimo bendrovės „Gjensidige“ generalinis direktorius Marius Jundulas pasidalins praktine patirtimi, kaip iš dviejų skirtingų kultūrų galima sukurti vieną naują.

Prekės ženklą praėjusiais metais pakeitusios bendrovės „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas pasidalins patirtimi, kaip svarbu tinkamai parduoti pokyčius, vykstančius organizacijoje, tinkamai pasiruošti jiems, įtraukti į pokyčių procesą komandą ir klientus.

Buvęs Lietuvos oro uostų vykdomasis direktorius Donatas Voveris konferencijoje pasidalins praktine patirtimi, kaip pavyko sėkmingai taikyti pokyčius įgyvendinant unikalų Lietuvos oro uostų projektą.

Konferencija skirta visiems vadovams, organizacijų lyderiams, atsakingiems už strategines iniciatyvas ir organizacijos vystymą. Bus kalbama apie išmoktas pamokas bei siekiama atrasti naujų įžvalgų efektyvesniam ir sklandesniam pokyčių įgyvendinimui.

Apie organizatorius: „Change Partners“ šiais metais tapo JAV kompanijos „Prosci“ oficialiais partneriais. „Prosci“ veikia 45 šalyse, bendradarbiauja su 80% „Fortune 100“ kompanijų ir jau 20 metų tiria pokyčių valdymą. Tapę šio tinklo dalimi, „Change Partners“ savo klientams gali pasiūlyti sistemingą ir tyrimais paremtą pokyčių valdymo metodiką bei lengvai naudojamus įrankius – visa tai padeda efektyviai įgyvendinti pokyčius ir pasiekti verslo rezultatų.

Dalyviai

Kviečiame dalyvauti ir Jus.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn