Projektas „Pusryčiai su Prosci“

Kas tai? 

Tai 90 minučių susitikimai, kurių metu Jūs praplėsite savo suvokimą apie naujausius tarptautinėse organizacijose taikomus pokyčių valdymo įrankius bei gausite praktinių patarimų kaip juos pritaikyti savo aplinkoje.

Numatoma net 13!!! susitikimų, kuriuose bus aptariamos skirtingos temos ir praktikoje naudojami sprendimai. Valanda yra skiriama pranešimui, o likęs laikas – diskusijoms ir klausimams.

Kiekvieną susitikimą bus nagrinėjamos skirtingos temos, todėl nėra būtina dalyvauti visuose susitikimuose. Kita vertus, visos temos vienaip ar kitaip yra persipynusios… ir kai kurios temos gali būti lengviau suvokiamos jei būsite susipažinę su anksčiau pristatyta tema.

Kam skirta

Šis susitikimų ciklas yra skirtas verslo savininkams, direktoriams, padalinių vadovams, HR specialistams, projektų vadovams…  visiems dirbantiems su žmonėmis ir norintiems išlikti konkurencingais nuolat besikeičiančioje aplinkoje.

Organizatorius

Šio projekto šeimininkai yra UAB „Change Partners“, kurie jau daugiau kaip 15 metų padeda organizacijoms sėkmingai keliauti per įvairaus sudėtingumo pokyčius.

Kada

Susitikimai vyks kas trečią penktadienį, nuo 9.30 iki 11.00 valandos. Pirmas susitikimas įvyks jau 2019.09.27 dieną.

Kur

Susitikimai vyks UAB „Change Partners“ biure, kuris yra įsikūręs kūrybinių industrijų centre „Pakrantė“, adresu Vaidilutės g. 79, Vilnius, LT-10100. Čia patogu privažiuoti ir visada yra laisva vieta pasistatyti automobiliui.

Kodėl verta

Keli globalūs argumentai: pirma, pokyčiai mūsų darbe jau šiandien yra kasdieniai palydovai,  o ateityje jų vis dažnės ir sudėtingės; antra, yra paskaičiuota, kad sistemingai valdomos pokyčių iniciatyvos yra įgyvendinamos net šešis kartus sėkmingiau, nei tos, kurios įgyvendinamos „kaip visada“; galiausiai, kas antra Lietuvos organizacija susiduria su darbuotojų pasipriešinimu pradedant naują iniciatyvą, o kas trečias vadovas net nežino kaip su tuo tvarkytis.

O čia keli asmeniški motyvai, kurie potencialiai Jums gali būti aktualūs:

  • Pakelsite savo kompetenciją
  • Gausite diplomą (tuo atveju jei sudalyvausite visuose 13 susitikimų)
  • Turėsite galimybę aptarti savo situaciją
  • Tai puiki galimybė praplėsti savo nuostatas ir keisti požiūrį į pokyčius
  • Patogus laikas bei protingas tarpas tarp susitikimų, kad spėtumėte (jei norėsite) išbandyti naujas mintis praktikoje
  • Per trumpą laiką gausite koncentruotą informaciją
  • Nepadoriai patraukli kaina
  • Susipažinsite su GERIAUSIAIS pasaulyje pokyčių valdymo įrankiais ir metodais
    (Prosci yra nr. 1 pasaulyje pokyčių valdymo tyrimus atliekanti kompanija, kurios rekomendacijomis, sukurtais metodais bei įrankiais vadovaujasi 80% Fortune 100 įmonės. Testiniai tyrimai yra atliekami ilgiau kaip 20 metų net 24 sektoriuose)

Kaina

Vieno susitikimo kaina – 25 eurai. Mokant už visus 13 susitikimų iš karto yra taikoma net 40% nuolaida (195 eurai), taigi vieno susitikimo kaina tik 15 eur.

Į šią kainą yra įskaičiuota kava, arbata, vanduo, lengvas užkandis, gera nuotaika bei turininga diskusija. Dalyviams skaidrės nebus siunčiamos, taip pat nebus dalinama jokia medžiaga.

Mokant už visus 13 susitikimų iš karto, dovanų gausite e-knygą „Įvadas į pokyčių valdymą“.

Daugiau informacijos apie datas, turinį, kitas detales rasite FB puslapyje arba susisiekite su mumis e.paštu: info@changepartners.lt, telefonu: 8-652-91915

Galite įsigyti bilietus paspaudus čia.

 

Susitikimų grafikas ir temos

1 Tema: Kaip suprasti pokyčių valdymą (2019.09.27)

Šio susitikimo metu aptarsime kas yra pokyčių valdymas ir du atskirus, tačiau vienas nuo kito priklausančius pokyčio valdymo aspektus: individualaus  komandos nario pokyčio ir pokyčio, kaip organizacinio proceso valdymas. Po šio susitikimo Jūs žinosite kaip pokyčių valdymas organizacijoje, proceso struktūravimas ir specialių įrankių naudojimas padeda suvaldyti žmogiškąją pokyčio pusę bei pasiekti norimus rezultatus.

2 Tema: ADKAR modelio principai: individualaus pokyčio modelis (2019.10.18)

Prosci ADKAR modelis yra vienas plačiausiai naudojamų pokyčio valdymo modelių pasaulyje. Jis įgalino tūkstančius žmonių įveikti kliūtis ir pasiekti užsibrėžtų tikslų atsižvelgiant į Supratimą (Awareness), Troškimą (Desire), Žinias (Knowledge), Gebėjimus (Ability) ir Įtvirtinimą (Reinforcement) įgyvendinamo pokyčio kontekste. Šiame susitikime išmoksite esminius modelio pagrindus ir jo galimą pritaikymą individualiam pokyčiui, siekiant sukurti sėkmingą ir ilgalaikį organizacinį pokytį.

3 Tema: Penki pokyčių valdymo principai (2019.11.08)

Šio susitikimo metu Jūs išmoksite paprastais žodžiais paaiškinti, kodėl pokyčių valdymas yra būtinas ir kaip jis atsispindi kasdienėje veikloje. Po šio susitikimo į organizacijoje vykstamus pokyčius Jūs žiūrėsite visai kitomis akimis bei žinosite kaip jiems pasiruošti, kad pasiektumėte norimus rezultatus ir organizacinius tikslus.

4 Tema: Vaidmenys pokyčių valdyme (2019.11.29)

Norint efektyviai įgyvendinti pokytį organizacijoje būtina įtraukti daugybę organizacijos žmonių. Šiame susitikime aptarsime Prosci tyrimais paremtą vaidmenų organizacijoje paskirstymą, kuris užtikrina pokyčio projekto tikslų įgyvendinimą bei numatyto pokyčio greitesnį priėmimą ir įgyvendinimą.

5 Tema: ADKAR  modelio pritaikymas pažengusiems (2019.12.13)

Susipažinus su Prosci ADKAR modeliu, daugeliui jis tampa neatsiejamu kasdienės veiklos palydovu, tačiau klausimas yra kiek Jūs jį pilnai išnaudojate? Šis susitikimas suteiks Jums naują požiūrį kaip maksimaliai išnaudoti šį paprastą modelį siekiant asmeninio ir organizacinio pokyčio.

Pastaba: Ši tema rekomenduojama asmenims, kurie dalyvavo antrame susitikime „ADKAR modelio principai: individualaus pokyčio modelis“.

6 Tema: Įtraukiančios „Kodėl“ žinutės kūrimas (2020.01.10)

Iš patirties galime teigti, kad labai dažnai puikiai paaiškiname ką ir kaip reikia padaryti pokyčio projekte, tačiau dažnai praleidžiame klausimą „kodėl?“, kuris ir įkvėpia žmones įgyvendinti pokytį. Šio susitikimo metu aptarsime kaip sukurti „kodėl?“ žinutę, o Jūs gausite naudingų įžvalgų iš kitų dalyvių.

7 Tema: Kaip paaiškinti pokyčio poveikį, siekiant palengvinti kolegų gyvenimą pokyčio metu? (2020.01.31)

Siekiant padėti pokyčių metu savo komandos nariams ir įvardinti individualius žmogaus lūkesčius pokytyje, turime pirmiausia patys apsibrėžti pokyčio poveikį kiekvienam žmogui. Šiame susitikime susipažinsite su Prosci 10 pokyčio poveikio aspektų modeliu, kuris padės Jums lengvai identifikuoti kas iš tiesų keičiasi, o kas ne.

8 Tema: Kaip valdyti darbuotojų pasipriešinimą? (2020.02.21)

Tema verta milijono! Šiame susitikime aptarsime kaip numatyti pasipriešinimą, suprasti jo priežastis bei kaip įtraukti reikiamus vadovus (!) į planuojamą pokytį, siekiant užtikrinti jo sėkmę.

9 Tema: Kaip įtvirtinti pokytį? (2020.03.13)

Pokyčio įtvirtinimas yra būtinas elementas siekiant užtikrinti, kad „negrįžtume prie seno“. Susitikimo metu aptarsime naujausių tyrimų įžvalgas, o Jūs susikursite veiksmų planą kaip pritaikyti šias įžvalgas savo darbe.

10 Tema: Projekto ir pokyčio valdymo integravimas (2020.04.03)

Siekiant užtikrinti organizacijoje inicijuojamų projektų tikslus, turime taikyti sisteminį požiūrį valdant tiek techninę pokyčio pusę (projekto valdymas), tiek žmogiškąją pokyčio pusę (pokyčio valdymas). Per šį susitikimą sužinosite kodėl svarbu yra integruoti pokyčių ir projektų valdymą, kaip tai padaryti išvengiant dažniausiai pasitaikančių klaidų.

11 Tema: Pagrindiniai sėkmingų pokyčių elementai (2020.04.24)

Per šį susitikimą apžvelgsime 2018 metų (2019 metų jei jau bus išleistas naujausias tyrimas) Prosci pokyčių valdymo gerųjų praktikų tyrimo ataskaitoje paminėtus pagrindinius pokyčio sėkmės kriterijus, kas leis pasidaryti Jums savas įžvalgas apie jų pritaikomumą savo organizacijose.

12 Tema: Pokyčių valdymui reikalingas pokyčių valdymas (2020.05.15)

Pokyčių valdymo principų taikymas pačiam pokyčių valdymui yra svarbus aspektas, kuris skatina pokyčių valdymo principų priėmimą ir taikymą organizacijoje. Šio susitikimo metu turėsite galimybę išmokti apie esminius sponsorystės, žinutės „kas man iš to?“, komunikacijos, pasipriešinimo valdymo, pokyčio įtvirtinimo principus, kai jūsų organizacijoje vykdomas pokytis yra pokyčių valdymo kompetencijų diegimas.

13 Tema: Pokyčių valdymo vertės pagrindimas (2020.06. 05)

Šiai dienai visi sutaria, kad investicijos į projektų valdymą grįžta su kaupu, tačiau paaiškinti pokyčių valdymo, kuris akcentuoja žmogiškąją pokyčio pusę, investicijų (biudžeto, laiko, darbo, pastangų) grąžą yra tikras iššūkis. Šiame susitikime aptarsime kaip reiktų įvertinti pokyčio valdymo vertę konkrečiam projektui.

 

Visų susitikimų metu su Jumis bendraus Lukas Mackevičius, UAB „Change Partners“ partneris, sertifikuotas pokyčių valdymo konsultantas, teikiantis konsultacijas daugiau kaip 10 metų. Lukas Mackevičius yra įvairių mokymo metodikų ir programų autorius, turi daugiau kaip 10 metų sėkmingo vadovavimo ir strateginio valdymo patirties privačiose ir visuomeninėse organizacijose. Lukas yra sertifikuotas pokyčių valdymo konsultantas (Prosci, JAV), streso valdymo ir sveikatingumo konsultantas (Canadian Institute of Stress), individualaus ugdymo treneris (CoachU International, JAV), strateginių verslo sesijų moderatorius. Kopenhagos verslo mokykloje įgijo taikomosios ekonomikos ir finansų magistro laipsnį.

 

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn