Pagrindinės priežastys, kodėl klientai renkasi Prosci

Tyrimais paremta metodologija

Realūs rezultatai

Paprasta naudoti

Pritaikomos žinios

Holistinis požiūris į mokymus ir priemones

Nuo 2017 metų rudens Change Partners tapo įgaliotu Prosci® partneriu ir vieninteliu Prosci® metodologijos bei  priemonių tiekėju Baltijos šalyse. Prosci yra sisteminga ir holistinė pokyčių valdymo metodika, naudojama 66% didžiausių pasaulio kompanijų, įskaitant 80% „Fortune 100“ kompanijų. Kuriant šią metodiką, buvo pasiremta 20 metų tyrimais ir patikrinta sėkmingų pokyčių įgyvendinimo patirtimi.

Šiandien Prosci tinklas veikia 45 pasaulio šalyse.

Pavadinimas Prosci yra kilęs iš žodžių „professional“ (profesionalus) ir „science“ (mokslas) derinio, kuris  pabrėžia kompanijos įsipareigojimą laikytis moksliniais tyrimais ir rezultatų siekimu paremto požiūrio į pokyčių valdymą. Prosci yra plačiausiai pasaulyje naudojama metodika, padedanti valdyti žmogiškąjį veiksnį organizacijų pokyčiuose.

Vienas reikšmingiausių Prosci pasiekimų yra tai, kad ši kompanija įtikinamai parodė ryšį tarp efektyvaus pokyčių valdymo ir pokyčių projektų investicijų grąžos (ROI). Šis novatoriškas tyrimas iš esmės pakeitė požiūrį į pokyčių valdymą ir paskatino pripažinti jį kaip svarbiausią veiksnį, nulemiantį pokyčių projekto sėkmę bei gerus finansinius rezultatus.

“Organizacijos nesikeičia, tai daro žmonės.”

ADKAR modelis apibūdina svarbiausius individualius pokyčių valdymo elementus ir paaiškina, kaip kiekvieną darbuotoją nukreipti sėkmingam pokyčių įgyvendinimui visoje organizacijoje.

Adkar modelis | changepartners.lt

Sužinokite daugiau apie Prosci sprendimus

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn