Pokyčių valdymas pasikeitė

Pokyčiai veikia mus visus. Pokyčiai yra kiekvienos organizacijos kasdienio gyvenimo dalis – kiekviena nauja vizija, strategija, verslo planas, transformacija, IT sistema ir restruktūrizavimas yra pokyčiai. Prieš 10 metų pokyčių valdymas buvo daugiausia komunikacija ir mokymai, kurie buvo vykdomi prieš pat pokyčius. Tuo tarpu šiandien pokyčių valdymas tapo atskira vadybos mokslo sritimi.

Organizacijos pačios nesikeičia. Žmonės keičia organizacijas. Kiekvienas žmogus keičiasi savaip, tad pokyčiai turi būti valdomi individualiame lygmenyje. Jei žmonės nesimokys darbe naujų metodų arba jų nenaudos, visa pokyčių iniciatyva žlugs. Jei darbuotojai priims pokyčius ir keis savo elgesį reikiama linkme, tai atneš norimus rezultatus. Būtent čia pokyčių valdymas ir yra ypatingai svarbus.

SU

POKYČIŲ VALDYMU

Darbuotojai jaučiasi pasiruošę, aprūpinti ir palaikomi

 • 6x
  labiau
  TIKĖTINA, KAD TIKSLAI BUS PASIEKTI
 • 5x
  labiau
  TIKĖTINA, JOG NEBUS NUKRYPIMŲ NUO PLANO
 • 2x
  labiau
  TIKĖTINA, JOG NEVIRŠYSITE BIUDŽETO

BE

POKYČIŲ VALDYMO

Darbuotojai patiria netikėtumus ir yra nepasiruošę pokyčiams 

 • 5x
  daugiau
  NENUMATYTŲ KLIŪČIŲ IR IŠŠŪKIŲ
 • NETIKĖTI VĖLAVIMAI IR PRALEISTI TERMINAI
 • IŠLAIDOS IR RIZIKA, KURIŲ BUVO GALIMA IŠVENGTI

Nesijauskite palikti!

Efektyviai valdomi pokyčių projektai turi 6 kartus didesnę tikimybę pasiekti arba net viršyti projekto tikslus. 

Pokyčių valdymas parodo, kaip turime paruošti darbuotojus, aprūpinti juos reikiamomis priemonėmis ir padėti priimti naujoves, kad organizacija sėkmingai įgyvendintų pokytį ir pasiektų norimus rezultatus.

Pokyčių valdymas tampa svarbia kiekvienos organizacijos kompetencija, suteikiančia aiškų konkurencinį pranašumą kasdien besikeičiančiame verslo pasaulyje.

Sužinokite daugiau apie Prosci sprendimus

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn